Pomoc

Poniżej, przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze tematy i problemy z jakimi się do nas zwracacie.

W naszym sklepie można spotkać produkty cyfrowe. Produkty cyfrowe - czyli materiały edukacyjne, które bardzo starannie przygotowane udostępniamy w popularnym formacie plików PDF. Wymagają one samodzielnego wydrukowania oraz wycięcia. Produkty gotowe - są to te same materiały, co produkty cyfrowe ale po zamówieniu są drukowane przez nas oraz laminowane - obecnie pracujemy nad wprowadzeniem ich do naszej oferty, do tego czasu można je zamówić w toku indywidualnych zamówień pisząc do nas na adres kontakt@nudzi-misie.pl.
Proces sprzedaży w naszym sklepie jest w pełni zautomatyzowany. Zaraz po wykonaniu płatności online zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę sklepu. Jeżeli płatność przebiegła poprawnie zobaczysz linki do pobrania produktów, te same linki dostaniesz w mailu potwierdzającym realizację zamówienia.
Obecnie produkty gotowe są przez nas robione tylko na indywidualne zamówienie. Jeżeli jesteś nimi zainteresowany napisz do nas na kontakt@nudzi-misie.pl
Jeżeli nie możesz z jakiś powodów pobrać zakupionego pliku lub jest on uszkodzony wtedy napisz do nas na kontakt@nudzi-misie.pl
Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT na dane podane w formularzu zamówienia. Fakturę otrzymasz na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia w terminie do 14 dni roboczych od dnia zaksięgowania przez nas płatności. Zgodnie z regulaminem, kupujący akceptuje i potwierdza zgodę na otrzymanie faktury elektronicznej.
W przypadku kiedy dane na fakturze nie zgadają się, skontaktuj się z nami pisząc na kontakt@nudzi-misie.pl
Dokładny zapis tego w jaki sposób możesz wykorzystać nasze produkty a czego z nimi robić nie wolno jest zawarty w Regulaminie.
Oczywiście że są. Tranzakcie w naszym sklepie realizowane są przez solidnych operatorów ING Bank Śląski S.A., DotPay Sp. z o.o. oraz PayPal Holdings, Inc., którzy zapewnienia pełne bezpieczeństwo transakcji. Każde Twoje połączenie nasza witryną jest szyfrowane za pomocą protokołu SSL.
Pliki zalecamy otwierać za pomocą oryginalnego i darmowego oprogramowania Adobe Reader dostępnego na stronie https://get.adobe.com/pl/reader/ - wszystkie nasze materiały są umieszczone na klasycznym rozmiarze kartki A4, więc do ich wydruku wystarczy zwykła domowa drukarka. Aby wydrukowane karty miały dokładnie taki rozmiar jak podany w opisie, prosimy o zaznaczenia w opcjach wydruku "Faktyczny rozmiar". Zalecamy wydruk w najlepsze jakości oferowanej przez Państwa urządzenia.
Jeżeli nie otrzymałeś/łas od nas wiadomości z plikami,statusem Twojego zamówienia lub związanych z założeniem konta, resetem hasła itp. Prosimy sprawdź folder "spam" - staramy się aby poczta wychodząca od nas była w pełni autoryzowana, jednak może się zdarzyć, że niektóre filtry antyspamowej potraktują wiadomości ze skalpu jako podejrzaną. Jeżeli tak się stało, prosimy koniecznie daj znam znać!